محمد صدرا شاهرودی

مدرسه گذار در سال 97 با همکاری تعدادی از هنرمندان و معماران با هدف شکل گیری خانواده ای از طراحان و هنرمندان حرفه ای تاسیس شد. 
​​​​​​​
یادگیری تعاملی  
مدرسه با تمرکز بر مفهوم یادگیری جمعی کارشو شروع کرد و توسعه پیدا کرد. نتایج شگفت آور یادگیری جمعی و و شکل گیری فضای تعامل، طی چهار سال، بدل به مهم ترین مانیفست مدرسه شده. مدرسه گذار، تحول و دگردیسی در شیوه آموزش و برنامه فکری را به طور جدی دنبال می کند چرا که دوران معاصر در حال تجربه عرصه هایی نااندیشیده است و همین موضوع ضرورت سیالیت فکری و تحول دائمی در ساختار را ایجاب می کند. مدرسه گذار، معماران، هنرمندان، سازندگان، تئورسین ها و فیلم سازان را در کنار  هم می آورد تا بتواند به آموزش فراتر از دیسیپلین موجود بپردازد و از این مسیر  امکان تجربه نو را فراهم آورد.

​​​​​​​خانواده ی حرفه ای
مدرسه بر این ایده متمرکز شده که معماران باید آنچه را که تمرین می کنند، آموزش دهند. بر این مبنا معتقدیم که معماران تجربی می توانند به بهترین نحو به دانش آموزان واقعیت‌های پیچیده تفکر در مورد معماری و ساخت و ساز را منتقل کنند. یادگیری از تمرین معماران نه تنها یک پنجره را به زندگی حرفه ای فراهم می کند بلکه دانش آموزان را قادر می سازد تا یک شبکه حرفه ای و گسترده برای پیگیری کارآموزی و اشتغال را توسعه دهند.


فرزاد نقیب زاده
رهام مقصودلو
محمد رضا محمودی
احسان تمرآبادی
سهیل قاسمی

محمد صدرا شاهرودی
موسس مدرسه

فرزاد نقیب زاده
سرپرست دوره های طراحی سطوح و ساخت

رهام مقصودلو
سرپرست دوره ویلا

محمد رضا محمودی
دوره موشن دیاگرام

سهیل قاسمی
پردازش انتزاعی در C4D

علی فرشچیان
دوره تدوین در Premiere

نگار نادری فرد
Voxel Art

فهیمه محمدی
دوره Re_sign 

علی گرجیان
دوره باز ارائه

سروش نادری
معماری دیجیتال در Blender

پیمان نوذری
تصویرسازی اتمسفر

الهه مرادی
دوره دیاگرام

سجاد جعفریان
دوره های BIM  

احسان تمرآبادی 
دوره معماری مولد Genume

شهاب شماعی زاده
دوره پرتفولیو

محمد حسن فروزانفر
دوره آرکی گراف

ایمان انصاری
دوره های معماری انرژی

نریمان رفعتی
دوره های انرژی

شایان محبی
دوره انیمیشن سازی معماری

احسان داننده
دوره دیاگرام

فرهنگ استودیو
​​​​​​​تفکر آموزشی مدرسه گذار بر فرهنگ استودیو و فضای باز آموزشی تاکید می کند که در آن با نگاهی فراتر از دیسیپلین، به تبیین تز آموزشی خود بپردازد. فرهنگ استودیو با افزایش تعاملات میان افراد، امکان یادگیری جمعی را محقق می کند.

آموزش میان رشته ای
معماری برای فراتر رفتن از شرایط فعلی، نیاز به نگاهی میان رشته ای دارد. همکاری مدرسه با هنرمندان، نویسندگان، اهالی سینما، تئورسین ها، جامعه شناسان و طراحان صنعتی، پتانسیلی شگفت برای خلق ارزش های جدید آفریده و این یک امتیاز بزرگ برای ماست که به معماری فراتر از آنچه در دانشگاه ها و موسسات آموزشی آموزش داده می شود، بپردازیم.​​​​​​​
​​​​​​​
آموزش تجربی
مدرسه بر این ایده متمرکز شده که معماران باید آنچه را که تمرین می کنند، آموزش دهند. بر این مبنا معتقدیم که معماران تجربی می توانند به بهترین نحو به دانش آموزان واقعیت های پیچیده تفکر در مورد معماری و ساخت و ساز را منتقل کنند. یادگیری از تمرین معماران نه تنها یک پنجره را به زندگی حرفه ای فراهم می کند بلکه دانش آموزان را قادر می سازد تا یک شبکه حرفه ای و گسترده برای پیگیری کارآموزی حرفه ای و اشتغال خود توسعه دهند.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید